top of page

TWOJA DAROWIZNA POZWOLI NAM REALIZOWAĆ NASZE CELE STATUTOWE

Znamy się na niepełnosprawności. Znamy się na problemach dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców/opiekunów. Zajmujemy się tematyką niepełnosprawności od ponad 10 lat. Społeczność wokół Fundacji Make Possible to ponad pół tysiąca dzieci z niepełnosprawnościami. Naszymi partnerami są najlepsze w Polsce ośrodki rehabilitacyjne oraz szpitale położnicze.

DSCF1084.jpg

REHABILITACJA

Fundacja Make Possible 7.jpg

EDUKACJA RODZICÓW WCZEŚNIAKÓW

Fundacja Make Possible 8.jpg

OPIEKA WYTCHNIENIOWA

Opłacenie kosztów rehabiiltacji dla naszych podopiecznych

Rzeczywistość jest taka: im więcej rehabililitacji tym lepsze efekty ona da. Rehabilitacja refundowana ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia jest w niewystarczającej ilości. Nasi podpopieczni korzystają z rehabilitacji prywatnej. W Polsce istnieje kilka światowej klasy ośrodków rehabilitacyjnych, jednak koszt rehabilitacji to często ponad 150zł za godzinę.
Darowiznę otrzymaną od Ciebie przekażemy bezpośrednio do jednego z takich ośrodków na podstawie wystawionej faktury, po zakończeniu turnusu rehabilitacyjnego.

Produkcja pakietów szpitalnych dla świeżonarodzonych wcześniaków

Opieka szpitalna na oddziałach neonatoligicznych w Polsce jest na wysokim poziomie. Problemem jednak jest czas po wyjściu ze szpitala. Gdy wcześniak trafia do domu, jego rodzicom brakuje podstawowych informacji o koniecznych krokach. A czas nie jest ich sprzymierzeńcem - wcześniak powinien jak najszybciej trafić pod opiekę pediatry i fizjoterapeuty!
Darowiznę otrzymaną od Ciebie przekażemy na produkcję "niezbędnika rodzica wcześniaka", który trafi w ręce rodziców dzieci niepełnosprawnych. Znajdą oni tam konkretne informacje gdzie powinni zgłosić się po pomoc. Krok po kroku.

Opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi, której celem jest odciążenie ich opiekunów

Gdy rodzi się dziecko, ilość wolnego czasu zaczyna być bardzo ograniczona. Gdy rodzi się dziecko niepełnosprawne wolny czasu przestaj istnieć. A przecież opiekunowie dzieci niepełnosprawnych to tacy sami ludzie jak inni rodzice. Też chcą wrócić do pracy. Też chcą pójść do kina lub po prostu poczytać książkę.
Darowiznę otrzymaną od Ciebie przeznaczymy na opłacenie wynagrodzenia naszych opiekunów wytchnieniowych, którzy zajmą się dzieckiem niepełnosprawnym w czasie, kiedy ich rodzice będą mieli po prostu czas dla siebie.

bottom of page